شماره تماس مدرس جهت مشاوره و پشتیبانی آموزشی 09378825252-09155519509
انتخاب صفحه

آموزش جامع سابروتین نویسی در ABAQUS

بخش ها:4
سطح:پیشرفته
مدت زمان:1 ساعت 16 دقیقه
مدرس:دکتر رضا خرم آبادی
فایل اجرایی:دارد

آموزش برتر

Abaqusfile.ir زیر مجموعه سایت Amozeshbartar.org می باشد، آموزش برتر یک شبکه آموزش در حوزه های نرم افزار های فنی مهندسی، کسب و کار و تحصیل می باشد. آموزش برتر با شعار یا بهترین یا هیچ سعی در ارائه جامع ترین آموزش های نرم افزار های مهندسی به زبان فارسی را دارد.کیفیت این آموزش توسط آموزش برتر تضمین می شود

دکتر رضا خرم آبادی : دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه فردوسی مشهد / مدرس دانشگاه

تالیف گروهی ، پشتیبانی گروهی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در آباکوس فایل به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در آباکوس فایل مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

آموزش جامع سابروتین نویسی در ABAQUS

شبیه‌سازی ورق تحت بار حرارتی متغیر با مکان با استفاده از سابروتین Utemp

شبیه‌سازی ورق تحت بار حرارتی متغیر با مکان با استفاده از سابروتین Utemp

دریافت آموزش برای دریافت این آموزش و سایر آموزش های نرم افزار آباکوس به بسته جامع آموزش آباکوس مراجعه کنید توضیحات : utemp نامی است که آباکوس برای مدل‌های دما که توسط کاربران برنامه‌نویسی می‌شود، اختصاص داده است. در utemp شما باید بار حرارتی متغیر با مکان را در قالب...

ادامه مطلب
شبیه‌سازی تیر الاستیک با استفاده از سابروتین UMAT

شبیه‌سازی تیر الاستیک با استفاده از سابروتین UMAT

دریافت آموزش برای دریافت این آموزش و سایر آموزش های نرم افزار آباکوس به بسته جامع آموزش آباکوس مراجعه کنید توضیحات : UMAT یا User MATerial نامی است که آباکوس برای مدل‌های ماده که توسط کاربران برنامه‌نویسی می‌شود، اختصاص داده است. در UMAT شما باید رفتار ماده را با...

ادامه مطلب
شبیه‌سازی بارگذاری سینوسی با استفاده از سابروتین Disp

شبیه‌سازی بارگذاری سینوسی با استفاده از سابروتین Disp

دریافت آموزش برای دریافت این آموزش و سایر آموزش های نرم افزار آباکوس به بسته جامع آموزش آباکوس مراجعه کنید توضیحات : در صورتی که آنالیز شما شامل استپ هایی مانند static general و یا dynamic implicit که حلگر آنها abaqus/Standard است به منظور اعمال شرایط مرزی با توابع...

ادامه مطلب
شبیه‌سازی ترک در مخزن تحت فشار داخلی و خارجی با استفاده از سابروتین DLOAD

شبیه‌سازی ترک در مخزن تحت فشار داخلی و خارجی با استفاده از سابروتین DLOAD

دریافت آموزش برای دریافت این آموزش و سایر آموزش های نرم افزار آباکوس به بسته جامع آموزش آباکوس مراجعه کنید توضیحات : شبیه‌سازی بارگذاری مسئله همواره چالش اصلی در مسائل عددی مختلف است که ممکن است به دلیل محدودیت ابزارهای موجود در نرم‌افزار، امکان حل دقیق مسئله از کاربر...

ادامه مطلب

شرح دوره

شبیه‌سازی بارگذاری مسئله همواره چالش اصلی در مسائل عددی مختلف است که ممکن است به دلیل محدودیت ابزارهای موجود در نرم‌افزار، امکان حل دقیق مسئله از کاربر سلب شود.
از این رو، نیاز به تعریف حالت‌های مختلف بارگذاری در مسائل مختلف جهت‌شبیه‌سازی، از جمله نیازهای متداول کاربران نرم‌افزار آباکوس در حل برخی مدل‌سازی‌های مربوط به فرآیندهای صنعتی است که ممکن است تعریف آن‌ها از طریق ماژول‌های موجود در قسمت بارگذاری نرم‌افزار غیر ممکن باشد.
یکی از راهکارهای پیش‌بینی شده در نرم‌افزار آباکوس، امکان تعریف بارگذاری‌های دلخواه و وارد نمودن پارامترهای مختصاتی با استفاده از زیربرنامه DLOAD است. که از جمله زیربرنامه‌های ساده و پر کاربرد نرم‌افزار به حساب می‌آید.

◄ آشنایی با پارتیشن‌بندی پیشرفته
◄ آَشنایی با شبیه‌سازی ترک
◄ آشنایی با کدنویسی در آباکوس

ویدیو  بخش 1

شرح دوره

در صورتی که آنالیز شما شامل استپ هایی مانند static general و یا dynamic implicit که حلگر آنها abaqus/Standard است به منظور اعمال شرایط مرزی با توابع پیچیده ای از مکان و زمان، می توانید از سابروتین disp استفاده کنید.
شما می توانید به منظور تعریف هر گونه شرط مرزی از قبیل جابجایی، ولتاژ الکتریکی(برای مثال در مواردی که قرار است با تابع خاصی، به پیزوالکتریک اختلاف ولتاژ الکتریکی اعمال شود) و همچنین دما، از این سابروتین استفاده کنید.

◄ آشنایی با سابروتین Disp
◄ تحلیل و بررسی نتایج

ویدیو معرفی بخش 2

شرح دوره

UMAT یا User MATerial نامی است که آباکوس برای مدل‌های ماده که توسط کاربران برنامه‌نویسی می‌شود، اختصاص داده است. در UMAT شما باید رفتار ماده را با استفاده از تئوری‌های مد نظرتان در قالب یک کد فرترن (for.) به آباکوس معرفی کنید. در واقع شما با این برنامه، به نرم‌افزار می‌گویید که تحت این مقدار نیرو یا جابجایی، ماده چه رفتاری از خود نشان دهد، میزان تنش و کرنش چقدر باشد، چه زمانی به تسلیم برسد و تحت چه شرایطی شکست یا خستگی رخ دهد.

◄ آشنایی با سابروتین UMAT
◄ تحلیل و بررسی نتایج

ویدیو معرفی بخش 3

شرح دوره

utemp نامی است که آباکوس برای مدل‌های دما که توسط کاربران برنامه‌نویسی می‌شود، اختصاص داده است. در utemp شما باید بار حرارتی متغیر با مکان را در قالب یک کد فرترن (for.) به آباکوس معرفی کنید. در واقع شما با این برنامه، به نرم‌افزار می‌گویید که تحت چه بار حرارتی متغیر با مکان قرار گیرد.

◄ آشنایی با سابروتین Utemp
◄ تحلیل و بررسی نتایج

ویدیو معرفی بخش 4

برای ارسال نظرات و سوالات خود لطفا به صفحه پکیج طلایی نرم افزار آباکوس مراجعه کنید