شماره تماس مدرس جهت مشاوره و پشتیبانی آموزشی 09378825252-09155519509

آموزش جامع سابروتین نویسی در ABAQUS

بخش ها: 4
سطح: پیشرفته
مدت زمان: 1 ساعت 16 دقیقه
مدرس: دکتر رضا خرم آبادی
فایل اجرایی: دارد

دکتر رضا خرم آبادی : دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه فردوسی مشهد / مدرس دانشگاه

  آباکوس فایل تضمین می کنند سوالات دانشجویان بعد از دریافت آموزش توسط مدرسین مربوطه پاسخ داده شود چنانچه پاسخ سوال در طی سه روز ارسال نشد شماره  تماس مدرسین را از پشتیبان های سایت دریافت کنید

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه  کیفیت این آموزش توسط آباکوس فایل تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از آموزش ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده می شود.
دانلود آنی و ارسال سریع  فعال سازی لینک دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش / ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز
تالیف گروهی  برنامه ریزی ، تدریس و باربینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطا های احتمالی را به حداقل برسانیم
به روز رسانی رایگان آموزش های جدیدی که به بسته اضافه می شود را به رایگان می توانید از پنل خود دانلود کنید

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

شرح دوره

شبیه‌سازی بارگذاری مسئله همواره چالش اصلی در مسائل عددی مختلف است که ممکن است به دلیل محدودیت ابزارهای موجود در نرم‌افزار، امکان حل دقیق مسئله از کاربر سلب شود.
از این رو، نیاز به تعریف حالت‌های مختلف بارگذاری در مسائل مختلف جهت‌شبیه‌سازی، از جمله نیازهای متداول کاربران نرم‌افزار آباکوس در حل برخی مدل‌سازی‌های مربوط به فرآیندهای صنعتی است که ممکن است تعریف آن‌ها از طریق ماژول‌های موجود در قسمت بارگذاری نرم‌افزار غیر ممکن باشد.
یکی از راهکارهای پیش‌بینی شده در نرم‌افزار آباکوس، امکان تعریف بارگذاری‌های دلخواه و وارد نمودن پارامترهای مختصاتی با استفاده از زیربرنامه DLOAD است. که از جمله زیربرنامه‌های ساده و پر کاربرد نرم‌افزار به حساب می‌آید.

◄ آشنایی با پارتیشن‌بندی پیشرفته
◄ آَشنایی با شبیه‌سازی ترک
◄ آشنایی با کدنویسی در آباکوس

ویدیو  بخش 1

شرح دوره

در صورتی که آنالیز شما شامل استپ هایی مانند static general و یا dynamic implicit که حلگر آنها abaqus/Standard است به منظور اعمال شرایط مرزی با توابع پیچیده ای از مکان و زمان، می توانید از سابروتین disp استفاده کنید.
شما می توانید به منظور تعریف هر گونه شرط مرزی از قبیل جابجایی، ولتاژ الکتریکی(برای مثال در مواردی که قرار است با تابع خاصی، به پیزوالکتریک اختلاف ولتاژ الکتریکی اعمال شود) و همچنین دما، از این سابروتین استفاده کنید.

◄ آشنایی با سابروتین Disp
◄ تحلیل و بررسی نتایج

ویدیو معرفی بخش 2

شرح دوره

UMAT یا User MATerial نامی است که آباکوس برای مدل‌های ماده که توسط کاربران برنامه‌نویسی می‌شود، اختصاص داده است. در UMAT شما باید رفتار ماده را با استفاده از تئوری‌های مد نظرتان در قالب یک کد فرترن (for.) به آباکوس معرفی کنید. در واقع شما با این برنامه، به نرم‌افزار می‌گویید که تحت این مقدار نیرو یا جابجایی، ماده چه رفتاری از خود نشان دهد، میزان تنش و کرنش چقدر باشد، چه زمانی به تسلیم برسد و تحت چه شرایطی شکست یا خستگی رخ دهد.

◄ آشنایی با سابروتین UMAT
◄ تحلیل و بررسی نتایج

ویدیو معرفی بخش 3

شرح دوره

utemp نامی است که آباکوس برای مدل‌های دما که توسط کاربران برنامه‌نویسی می‌شود، اختصاص داده است. در utemp شما باید بار حرارتی متغیر با مکان را در قالب یک کد فرترن (for.) به آباکوس معرفی کنید. در واقع شما با این برنامه، به نرم‌افزار می‌گویید که تحت چه بار حرارتی متغیر با مکان قرار گیرد.

◄ آشنایی با سابروتین Utemp
◄ تحلیل و بررسی نتایج

ویدیو معرفی بخش 4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *